Po nevýrazném začátku sezóny jsme zajížděli do Slatiny nad Zdobnicí, kde jsme se utkali s fotbalisti Labutě Rychnov nad Kněžnou. Do utkání jsme vstupovali s cílem rozmnožit náš bodový zisk. Domácí Labuť měla ovšem před zápasem na svém bodovém kontě nulu, a tak i domácí chtěli zapsat do tabulky nějaký ten bodík.
Continue reading „S Labutí po špatném výkonu bez bodu“Rubrika: Nezařazené
Po třech kolech 3 body
V průběhu dovolených se nám naplno rozjela i nová fotbalová sezóna. Po vypadnutí z poháru s mužstvem Doudleb nad Orlicí, kterému jsme podlehli 1:2, nás čekal start okresního přeboru III.třídy. Vstup se nám nevydařil podle představ, když na našem bodovém kontě po úvodních třech kolech jsou pouhé 3 body za domácí výhru s týmem Petrovic. Přitom jsme dva zápasy odehráli v domácím prostředí.
Continue reading „Po třech kolech 3 body“Podivná sezóna u konce, opět bez Vršovan Cupu
Na závěr již druhé nedokončené sezóny jsme si k přátelskému utkání pozvali do Voděrad celek Přepych „B“, který se připravuje na vstup do okresních soutěží. Za parného odpoledne jsme se v pohodovém tempu rozloučili s fanoušky a již netrpělivě vyhlížíme sezónu novou, kterou se snad, doufejme, podaří odehrát celou. Kvůli nejasnostem nad epidemiologickou situací jsme také museli podruhé za sebou zrušit turnaj v malé kopané Vršovan cup.
Continue reading „Podivná sezóna u konce, opět bez Vršovan Cupu“Divoká remíza na závěr
K poslednímu utkání COVID turnaje jsme zajížděli do Vamberka. Na skvěle upraveném hřišti se hrála otevřená partie, ve které se v šancích střídala obě mužstva. V zápase jsme se museli obejít bez tří hráčů, kteří by s největší pravděpodobností patřili do základní sestavy, a tak se muselo na některých postech improvizovat. Vyzkoušeli jsme tak některé hráče na netradičních místech v sestavě.
Continue reading „Divoká remíza na závěr“Domácí kanonáda proti Olešnici
Ve druhém utkání COVID turnaje jsme doma přivítali papírově nejslabšího účastníka z Olešnice v Orlických horách. Se vším respektem k soupeři, který hraje okresní přebor IV. třídy, byl pro nás jiný výsledek než vítězství zklamáním. Do zápasu jsme šli v kompletním složení a za slunečného počasí jsme chtěli naše fanoušky po tak dlouhé době odměnit kvalitním fotbalem.
Continue reading „Domácí kanonáda proti Olešnici“Amatérský fotbal se probouzí k životu!
Na podzim minulého roku, přesně 10. října, jsme odehráli na hřišti rychnovské Labutě předposlední zápas podzimní části sezóny. Na závěrečné domácí utkání s „Béčkem“ Doudleb již nedošlo, neboť zbytek sezóny byl kvůli koronavirorvé pandemii nejprve odkládán, až byl nakonec definitivně zrušen. Až teprve nyní, po více než sedmi měsíční pauze, se dění v amatérském fotbale začíná opět probouzet k životu. Okresní fotbalový svaz pořádá v měsíci červnu pro zájemce z řad okresních týmů COVID turnaj, do kterého jsme se přihlásili.
Continue reading „Amatérský fotbal se probouzí k životu!“První bod ze soupeřových hřišť
V posledním venkovním zápase v tomto roce jsme chtěli prolomit podzimní prokletí z hřišť soupeřů a urvat nějaký ten bod. Jednalo se zároveň o poslední utkání před přerušením soutěží kvůli koronaviru. Ve Slatině nad Zdobnicí, kde se zápas s rychnovskou Labutí konal, panovalo typicky podzimní počasí. Do utkání jsme vstupovali v totožné sestavě jako v posledním domácím střetnutí, pouze absentujícího kapitána Tomáše Faltu nahradil v základní sestavě Petr Šimerda.
Continue reading „První bod ze soupeřových hřišť“Důležitá výhra v zápase pravdy
V sobotu 3. října jsme v domácím prostředí přivítali mužstvo z Křovic. Po velice špatném výkonu z minulého kola bylo nutné, abychom podali úplně odlišný výkon a přidali na své konto nejlépe všechny tři body. Na utkání si trenér Michal Řehák připravil změnu v rozestavení, když na hřiště poslal hned tři útočné hroty. Místo klasických 4-4-2 jsme tak nastoupili ve formaci 3-4-3. Cílem bylo především zlepšit koncovku, která byla v předchozích, především venkovních, zápasech z naší strany doslova tragická.
Continue reading „Důležitá výhra v zápase pravdy“Další venkovní selhání
Poslední zářijovou neděli jsme zajížděli k utkání 6. kola okresního přeboru III. třídy do nedalekých Křivic. Proti zkušenému soupeři jsme potřebovali nutně bodovat, abychom odčinili předchozí venkovní nezdar v Rovni. Ovšem právě venkovní zápasy jsou v našem podání poslední dobou plné nepřesností a střelecké nemohoucnosti. Jinak tomu bohužel nebylo ani v Křivicích, které jsme mohli v případě vítězství dotáhnout na jediný bod.
Continue reading „Další venkovní selhání“S Vamberkem doma za 3 body
Po nepovedeném utkání v Rovni jsme v domácím prostředí přivítali vamberecké „béčko“, které mělo před zápasem na svém kontě stejně bodů jako my. Jelikož se nám vstup do sezóny příliš nevydařil, potřebovali jsme v zápase nutně uspět a připsat si plný bodový zisk, abychom svému soupeři odskočili.
Continue reading „S Vamberkem doma za 3 body“