Podivná sezóna u konce, opět bez Vršovan Cupu

Na závěr již druhé nedokončené sezóny jsme si k přátelskému utkání pozvali do Voděrad celek Přepych „B“, který se připravuje na vstup do okresních soutěží. Za parného odpoledne jsme se v pohodovém tempu rozloučili s fanoušky a již netrpělivě vyhlížíme sezónu novou, kterou se snad, doufejme, podaří odehrát celou. Kvůli nejasnostem nad epidemiologickou situací jsme také museli podruhé za sebou zrušit turnaj v malé kopané Vršovan cup.

V samotném zápase s přepyšskými fotbalisty jsme po celou dobu dominovali a hosty jsme až na jednu výjimku nepustli do žádné gólové šance. Sami jsme od začátku utkání soupeře zatlačili před jeho branku. Góly na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak se stav utkání zastavil na konečném skóre 9:0. A to bych ještě mohl vyprávět o dalších šancích, které jsme doslova zazdili. I tak jsme zápas opanovali rozdílem třídy a zakončili tak ročník 2020/2021, který byl opět kvůli koronaviru nedohrán.

Právě kvůli situaci, která byla dlouho nejasná, jsme nakonec zrušili i další ročník Vršovan Cupu. Na turnaji pracujeme tradičně několik měsíců dopředu, především se sháněním jednotlivých týmů bývá problém, a tak jsme se rozhodli, že turnaj nebudeme pořádat na poslední chvíli. Navíc se v termínu, kdy Vršovan pořádáme, hrají ještě zápasy COVID poháru, ve kterých spousta hráčů pravidelně hrajících na našem turnaji nastupuje. A tak jsme byli nuceni zrušit i další ročník Vršovan cupu. Nezbývá nám než doufat, že v dalším roce již navážeme na více než 25-ti letou tradici a turnaj se opět uskuteční v řádném termínu.

Poslední červnový víkend se v našem sportovním areálu uskuteční od 16 hodin den určený pro naše nejmenší fanoušky. Dovolujeme si pozvat rodiče s dětmi na fotbalové hřiště do Voděrad. Po dětském dnu pak sobotu zakončí večerní vystoupení skupiny Rocksorry. A to bude již úplná tečka za uplynulou sezónou