Základní skupiny Vršovanu rozlosovány

Ve středu 21. června v 18 hodin proběhlo v areálu TJ Sokol Voděrady losování základních skupin 27. ročníku Vršovan Cupu. Za aktivní účasti zástupců čtyř týmů (FC Marie, Dodoteam, Team CoCo a Hadi rvali) bylo vylosováno pět skupin po šesti týmech. Skupinou smrti se dá nazvat „Éčko“, ve kterém na sebe narazí druhý a čtvrtý tým loňského ročníku, a sice Mydli ovci a Dodoteam. Společnost jim bude dělat Team CoCo, AFK Mašina, Invalidovna a Nic moc. Zástupce Polska zase čeká ve skupině „A“ Malá šance a Vobě nohy levý, tedy tradiční účastníci nedělních bojů. Pětinásobný vítěz Miláno Jaroměř, které se ve značně omlazené sestavě vrací na náš turnaj po pěti letech čekají mimo jiné Káňata Broumov nebo SK VŠCHT Praha. Kompletní skupiny s rozpisem zápasů najdete na našich stránkách pod záložkou Vršovan Cup / Základní skupiny. Žádáme všechny týmy, aby se dostavily k prezentaci 30 minut před výkopem svého prvního utkání v turnaji.