Vršovan Cup 2023 – systém turnaje – 3.část

Dnes od 18:00 proběhne ve sportovním areálu TJ Sokol Voděrady losování sobotních základních skupin Vršovan Cupu, které je veřejné a každý nás může navštívit a aktivně se zapojit. Pokud se vše vydaří, tak budeme losování také streamovat živě na našem Facebookovém profilu. Do turnaje se nakonec přihlásilo 30 mužstev. V sobotu tedy sehrajeme 5 základních skupin po 6-ti týmech. Z každé skupiny postoupí do nedělních bojů nejlepší 3 týmy plus nejlepší mužstvo ze čtvrtého místa. Pokud by se stalo, že by se z turnaje na poslední chvíli někdo odhlásil, bude mít daná skupina pouze 5 členů. V takovém případě by se do vzájemné tabulky mužstev na 4. místě nezapočítával týmům ze šestičlenné skupiny výsledek s posledním týmem tabulky. Takto dáme dohromady nejlepších 16 týmů pro neděli. Los nedělních skupin proběhne ihned po skončení sobotního zápasového programu.