Ubytování na Vršovan Cupu

Turnaje Vršovan Cup se pravidelně účastní týmy z celého rychnovského okresu. Tato mužstva tvoří dlouhodobě základ našeho turnaje. Jako organizátoři se ovšem snažíme do Voděrad přilákat i týmy ze vzdálenějších míst. Zaměřujeme se především na Králohradecký a Pardubický kraj, případně na Prahu, ale nebráníme se mužstvům z jakékoli části České republiky nebo i zahraničí. Některých ročníků se zúčastnily i týmy z nedalekého Polska. Pro tyto potenciální účastníky turnaje jsme připravili přehled možností, kde se dá ubytovat.

Všichni účastníci mohou zdarma využít možnosti stanování v areálu TJ Sokol Voděrady. Již od pátečního odpoledne je k nám možné dorazit a ubytovat se. V areálu v tu chvíli probíhají poslední přípravy před startem turnaje. Je otevřená hospoda s občerstvením, případně si můžete zatrénovat přímo na hrací ploše. Ani sobotní večer se u nás nudit nebudete. Hospoda funguje až do časných ranních hodin a za poslechu hudby můžete střádat taktické plány na nedělní část turnaje. V rámci Voděrad je možné domluvit za drobný poplatek také přespání v tělocvičně místní základní školy, kde jsou k dispozici sprchy, toalety a také omezený počet žíněnek.

Pokud by se někomu nechtělo nocovat ve stanu, je možné využít pronájem chalupy na víkend v okolních vesnicích. Konkrétně se jedná chalupy v Uhřínovicích (2 km), Vojenicích (2 km) nebo Byzhradci (5 km). Všechny tyto objekty jsou k nalezení na echalupy.cz, neváhejte se však na nás obrátit, u některých objektů máme přislíbenou výhodnější cenu. Další možností je ubytování v chatkách campu Broumar v Opočně, což je cca 10 km od Voděrad. Popřípadě je možné se ubytovat v některém z penzionů v nedalekých městech např.: Rychnov nad Kněžnou, Častolovice, atd. Zjišťujeme ještě další možnosti, kde by bylo možné přespat a budeme vás o nich dále informovat na těchto stránkách, případně na našem FB profilu. Každopádně pokud byste se chtěli Vršovanu zúčastnit a najít nějaké to ubytování, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím mailové adresy vrsovan@sokolvoderady.cz.