Křovice si odvezly všechny body

Po nadějném prvním zápase v Petrovicích jsme na našem hřišti přivítali celek Křovic. Jedná se o našeho přímého souseda v tabulce, a tak se hrálo důležité utkání v podstatě o šest bodů. Hosté dokázali na úvod jara zvítězit, takže nás nečekal jednoduchý soupeř. I přes absenci nejlepšího našeho střelce Radka Jedličky, jsme ovšem chtěli v tomto důležitém utkání potvrdit výkon z Petrovic a v domácím prostředí bodovat.

V prvním poločase jsme ovšem nehráli podle našich představ. Jakoby nám dobrý výkon z úvodního jarního duelu paradoxně uškodil. Přísnější měřítko snesl pouze Jirka Zelinka v naší brance, který dlouho držel bezbrankový stav, když nás proti několika šancím výrazně podržel. Kapituloval až 5 minut před koncem první půle, kdy ho po chybě naší obrany překonal Bohuňovský a poslal hosty do zaslouženého vedení. My jsme naopak měli problémy dostat se přes vysokou hostující obranu ke gólovým šancím. Do poločasové pauzy jsme tak šli za nepříznivého stavu 0:1.

Nástup do druhé půle byl již z naší strany o poznání lepší a svého soupeře jsme ihned sevřeli na jeho polovině. Navíc se nám hned v 50. minutě podařilo vyrovnat stav utkání, když hostujícího brankáře překonal Tomáš Falta. Začátek druhé půle se odehrával plně v naší režii a našeho soupeře se nám dařilo přehrávat a vytvářet si střelecké příležitosti i standartní situace. Po hříchu se nám ovšem nedařilo proměnit ani ty největší šance. A tak musel přijít zákonitě trest, když hosté opět potrestali naše zaváhání a zásluhou Moravce se dostali opět do vedení. Tentýž hráč navíc o chvíli později navýšil vedení Křovic na 3:1 a bylo prakticky po zápase. Po tomto direktu jsme se již nezmohli na výraznější tlak a zbytek zápasu se již pouze dohrával. V našem případě navíc v početní nevýhodě.

Hosté si tak zaslouženě odvážejí všechny body do Křovic, jelikož našich 20 minut ve druhém poločase na výhru nestačilo. Do dalšího utkání tak budeme muset zlepšit především koncovku, která nás prozatím sráží, když jsme ve dvou zápasech vsítili pouze jednu branku. Možnost nápravy budeme hned v neděli 7.května, kdy zajíždíme k dalšímu zápasu do Vamberka, kde se utkáme od 17 hodin s tamním „B“ týmem.