Tvrdá lekce od nováčka z Častolovic

Po domácím vítězství v prním kole jsme v sobotu 20.8. zajížděli ke druhému zápasu v soutěži na půdu nováčka do Častolovic. Místní „B“ tým vyhrál v loňské sezóně suverenním způsobem okresní přebod IV. třídy, a tak nás nečekal jednoduchý duel. Za deštivého počasí jsme předvedli výkon, na který budeme chtít co nejrychleji zapomenout. Za domácími jsme zaostávali prakticky ve všech herních činnostech, a tak jsme si domů odvezli nelichotivý výsledek 0:5.

Častolovičtí v mladé sestavě nás od začátku zápasu dostali pod tlak, který korunovali brankou hned v 6. minutě. Po čtvrt hodině hry přidal druhý gól Rojek a domácí tak brzy vedli 2:0. My jsme se po celou dobu zápasu nebyli schopni dostat hry a za soupeřem jsme rychlostně zaostávali. Snad žádný z hráčů nepodal výkon, který by snesl přísnějšího měřítka. Směrem dopředu jsme si kromě několika rohových kopů nevytvořili žádnou nebezpečnou šanci. To hráči Častolovic do přestávky přidali další branku a výsledek zápasu korunovali ve druhém poločase, ve kterém vsítili další dva góly. Po závěrečném hvizdu tak svítil na ukazateli skóre stav 5:0 pro domácí.

Na tento zápas budeme chtít co nejrychleji zapomenout a výsledek odčinit v dalším kole, ve kterém přivítáme v domácím prostředí mužstvi Křivic. S tímto soupeřem se nám v loňském ročníku nedařilo, a tak budeme chtít křivickým oplatit porážky z minulé sezóny. Utkání začíná ve Voděradech tradičně v sobotu od 17 hodin.