Těsná domácí prohra proti Křivicím

Po nelichotivém výsledku z Častolovic jsme si chtěli napravit reputaci před domácím publikem v utkání s Křivicemi. Hosté k nám zavítali po výhrách na penalty v Přepychách a v normální hrací době s „Béčkem“ Doudleb v domácím prostředí, takže šli do utkání prakticky se stoprocentní bilancí. V naší sestavě došlo po neúspěšném posledním zápase k několika změnám. Šanci od úvodních minut dostali Matěj Toman s Lukášem Kovaříčkem, kteří patří věkově do kategorie dorostenců.

Úvod zápasu mnoho fotbalové krásy nenabídl, a tak diváci sledovali fotbal plný nepřesností. Skóre zápasu otevřeli nakonec hosté, když si po střele z pravé strany vybral slabší chvilku Jirka Zelinka a Lochman poslal Křivice do vedení. O deset minut později si vybrala slabší chvilku celá obrana. To hostující Vystavěl přešel přes dva hráče až před brankáře Zelinku, kterému nedal v zakončení nejmenší šanci. Našemu týmu chyběla především bojovnost a také finální přihrávka, kterou bychom se dostali do nebezpečných situací. Když už to vypadalo, že půjdeme do šaten s dvoubrankovou ztrátou, snížil v poslední minutě přízemní střelou z volného přímého kopu Jakub Koráb. Do druhého poločasu udělal trenér opět několik změn v sestavě, ovšem výkon našeho týmu se příliš nezměnil. Stále se nám nedařilo dostávat se do šancí, a tak Kučera v brance Křivic byl víceméně bez práce. Hostům se navíc po dalším našem nedůrazu v obranné činnosti podařilo náskok opět navýšit. S blížícím se koncem utkání jsme si vytvořili mírný tlak, který se nám však nedařilo střelecky zúročit. Po dlouhém výkopu brankáře se nám podařilo pouze snížit díky brance Radka Jedličky na 2:3. V závěrečných minutách šel při standartní situaci a hrot i gólman Jirka Zelinka, ale výsledek zůstal již beze změn.

Po úspěšném prvním kole sezóny jsme tak prohráli dvě utkání za sebou a na kontě tak máme pouhé tři body. V následujících zápasech navíc zajíždíme dvakrát po sobě k venkovním zápasům, ve kterých nás nečeká nic jednoduchého. Již v neděli 4. září se představíme na půdě Doudleb, které zatím nezískali ani bod, a tak se proti nám budou chtít bodově chytit. Zápas začíná v 17:00 a budeme rádi za každého fanouška, který nás přijede podpořit.