Po prohře máme na čem pracovat

Po úvodní prohře se nám ani v druhém zápase nepodařilo bodovat a Solnici jsme podlehli 3:0.

První polovina zápasu byla z naší strany nevýrazná. Soupeř nás jednoznačně přehrával. Po neodvráceném rohu jsme inkasovali první gól. Druhý přišel po průniku z pravé strany.

Po poločasové přestávce jsme se pokusili změnit styl hry, a to tak, abychom více hráli s balónem. Pokoušeli jsme se více rozehrávat odkopy od brány po zemi. Částečně se nám to dařilo, i proto byl druhý poločas vyrovnanější. Zásadní ale bylo, že se nám nepodařilo snížit na rozdíl jediné branky. Naši největší šanci, ve které se po přihrávce do vápna Michala Schejbala objevil Jakub Koráb sám před bránou, vychytal hostující gólman. Naši snahu ukončil gól na 3:0.

Přes prohru vidím v naší hře pozitivní vývoj. Stačí zapracovat na kondici a rozehrávce od brankáře. Věřím, že výsledky se dostaví.