Matrix Windows hlavním partnerem Vršovan Cupu

V loňském roce TJ Sokol Voděrady uspořádal po dvouroční přestávce, v novém organizačním týmu, tradiční turnaj v malé kopané Vršovan Cup. Abychom mohli turnaj nadále zlepšovat, oslovili jsme partnery, jestli by nechtěli tuto naší akci finančně podpořit. Nakonec se nám podařilo získat hned několik sponzorů, kteří byli ochotni za propagaci svého jména náš turnaj podpořit. Hlavním partnerem 27. ročníku Vršovan Cupu se tak stala společnost Matrix Windows.

Společnost zabývající se výrobou oken a dveří nás sponzorovala již v minulých ročnících. V tom letošním doufáme, že navážeme na úspěšnou spolupráci, která bude prospěšná pro obě strany. Dalšími sponzory jsou: Zde to umyj, firma provozující samoobslužné myčky aut, stavební firma Laguna, prodejce mobilních telefonů Mobiltuning nebo pivotéka Pivoňka. Nesmíme zapomenout ani na ofsetovou a digitální tiskárnu Uniprint, která pro nás tiskla veškeré propagační materiály. Doufáme, že zmíněné firmy nebudou podpory našeho turnaje litovat a že naše vzájemné propojení bude pokračovat i v následujících letech. Chtěli bychom i za pomoci našich partnerů posouvat úroveň turnaje stále výš a výš.