Komplikace po domácí prohře

Po sérii remízových zápasů nás v dalším kole čekal důležitý souboj s Doudlebským „Béčkem“. Hostům patří poslední místo v tabulce okresního přeboru III. třídy, a tak by nám případná výhra zajistila klidný závěr sezóny. V utkání jsme však podali slabý výkon a přenechali všechny body hostům, kteří tak na nás ztrácejí aktuálně pouhé tři body. Výrazně jsme si tak zkomplikovali naši situaci a na konci sezóny budeme muset nutně uhrát nějaké body do tabulky.

V naší sestavě chyběli pro tento zápas nejlepší střelec Radek Jedlička a kapitán Tomáš Falta a na našem výkonu byla jejich absence znát. Hosté nás přehrávali především ve středu zálohy, kde nastoupila dvojice Chaloupka, Luňáček hrající pravidelně za první mužstvo Doudleb. V konečném zúčtování jsme si tak připsali prohru 1:3, která nám značně komplikuje situaci. Díky výsledkům posledních kol se druhá polovina tabulky nebezpečně vyrovnává. Poslední Doudleby aktuálně ztrácejí na pátý Vamberk pouhé 4 body. Náš náskok je na sedmém místě ještě o bod menší a jelikož máme odehrané jedno utkání navíc, budeme muset v závěrečných zápasech bodovat. Oba soupeři jsou v naší těsné blízkosti, a tak se bude hrát doslova o šest bodů. V domácím prostředí přivítáme Přepychy a na závěr zajíždíme na horkou půdu do Žďáru nad Orlicí. Pokud vyjdeme bodově naprázdno hrozí nám pád až na samé dno tabulky, čehož se chceme rozhodně vyvarovat. V dalším zápase nám bude opět chybět hned několik hráčů, kteří by za normálních okolností nechyběli v základní sestavě. Čeká nás tak těžké utkání, ve kterém budeme muset zabrat, abychom se posunuli do klidnějších míst tabulky. Začínáme v sobotu 3.června od 17:00 a budeme se spoléhat na domácí prostředí a podporu našich fanoušků.