Vršovan Cup 2024 – tradice pokračuje

V neděli 25.června 2023 po 14-té hodině převzal putovní pohár pro vítěze 27. ročníku Vršovan Cupu Team CoCo. Nováček mezi zúčastněnými týmy se stal vítězem hned ve svém prvním vystoupení na našem turnaji. O pouhých 24 hodin později jsme však smutně sledovali boj hasičů s požárem, který zachvátil naše kabiny. V tu chvíli nebylo vůbec jasné, jak to bude s naším fotbalem dál. Po náročných měsících, které máme za sebou, však můžeme s jistotou říct, že 28. pokračování tohoto tradičního turnaje v malé kopané se uskuteční poslední červnový víkend. V sobotu 29. a v neděli 30. června se tak do Voděrad sjedou opět týmy ze všech koutů České republiky.

Turnaj proběhne v klasickém dvoudenním formátu, kdy se účastníci sobotních základních skupin utkají o postup mezi nejlepších 16 týmů, které si to v neděli rozdají o vítězství v turnaji. V sobotu večer zpestří víkendový program rocková zábava. Jako každý rok je možné bezplatně stanovat v našem areálu, ve kterém vás rádi přivítáme již od pátečního odpoledne.

Aktuálně již registrujeme první přihlášené týmy a intenzivně sháníme další, ať již tradiční účastníky nebo úplné nováčky. Všechny potřebné informace najdete na našem webu sokolvoderady.cz/vrsovan-cup/ , kde je i přihlašovací formulář, přes který se můžete do turnaje přihlásit. V následujících týdnech vám také budeme pravidelně přinášet aktuální informace o 28. ročníku Vršovan Cupu. S případnými dotazy se neváhejte obrátit na mailovou adresu vrsovan@sokolvoderady.cz, případně na facebookový profil turnaje. Již teď se těšíme na účast každého týmu, který k nám do Voděrad zavítá.