Fotbalové jaro začalo. Vrcholem Vršovan Cup

Po zimní přestávce začala ve Voděradech jarní část fotbalové sezóny. Po náročném podzimu, kdy jsme kvůli požáru kabin odehráli všechny zápasy na hřištích soupeřů, nás čekají doslova fotbalové hody. Jaro tedy odehrajeme kompletně před našimi fanoušky, kteří se tak mohou těšit na voděradské fotbalové jaro.

Aktuálně máme za sebou první dvě utkání, ve kterých jsme získali 4 body za výhru a remízu. Zápasy hrajeme každou sobotu až do 15. června. Jedinou výjimkou je utkání s Vamberkem, které se uskuteční v neděli 21. dubna od 14 hodin. Vše vyvrcholí o víkendu 29. a 30. června, kdy v našem areálu uspořádáme Vršovan Cup, tradiční turnaj v malé kopané, který bude mít letos již své 28. pokračování. Přípravy turnaje jsou v plném proudu, aktuálně registrujeme již první přihlášené týmy. Zároveň rozjíždíme informační a náborovou kampaň, abychom zajistili dostatečný počet účastníků. Přihlásit se můžete vyplněním formuláře na sokolvoderady.cz/vrsovan-cup/. Budeme se těšit na každého účastníka, který do Voděrad zavítá.