Na hřiště poslední Rovně jsme zajížděli v sobotu 12. září a do utkání jsme vstupovali v roli favorita. Domácí totiž nezískali z prvních tří zápasů ani bod. Museli sice již konečně zabrat, ovšem kvalita měla být na naší straně. Do zápasu jsme navíc vstupovali s jasným domácím vítězstvím v zádech. Náš výkon byl však pro naše fanoušky, kteří nás na zápas doprovázeli, velkým zklamáním.

Voděrady000

Samotný začátek zápasu jsme přitom měli plně pod kontrolou, když jsme v úvodní čtvrthodině nepustili soupeře prakticky na naši polovinu. K tomu jsme si vytvořili celou řadu brankových příležitostí, ve kterých jsme ovšem selhávali a častokrát jsme ani netrefili zařízení. Šance Kuby Korába, Ondry Podsztavka i Lukáše Michla tak zůstaly nevyužity. Postupem času jsme se navíc přizpůsobili hře domácích a na hřišti se kupilo stále více nepřesností. Domácí se navíc dostali po chybě naší obrany do největší šance první půle, ve které domácího útočníka vychytal Jirka Zelinka v naší brance. První půle tak skončila bezbrankovým výsledkem, když se nám nepodařila dotáhnout spousta nadějně se rozvíjejících akcí a nedokázali jsme tak zužitkovat naši uzemní převahu ke vstřelení gólu do sítě domácích.

Ve druhém poločase jsme chtěli hrát trpělivě. Věřili jsme totiž, že si nějaké šance určitě vypracujeme. Ovšem v koncovce a finální fázi vůbec jsme opakovaně selhávali. S přibývajícím časem jsme se tak dostávali do čím dál větší křeče a kýženou branku se nám nedařilo vsítit. Jak jsme se snažili tlačit do koncovky, začali domácí chodit stále častěji do rychlých protiútoků. Po jednom takovém nás opět podržel Jirka Zelinka, když zneškodnil samostatný únik domácích. V zápase jsme sice kopali celou řadu standardních situací, ale stále se nám je nedařilo využít v náš prospěch. Asi největší naši šanci ve druhé půli spálil střídající Vašek David, který se ocitl sám před gólmanem, ovšem ani nadvakrát se mu nepodařilo dostat balón do sítě. A tak musel následovat trest ze strany domácích. Centrovaný míč neudržel náš brankář v rukách a dezorientovaný Ondra Brich si při snaze o odkop vstřelil nešťastně vlastní gól, kterým poslal domácí do vedení. Ihned po inkasované brance jsme se vrhli ve snaze s výsledkem něco udělat do útoku, ale gól jsme nevsítili ani z velkého závaru před domácí brankou a ani střelou Kuby Korába z úhlu, která domácí branku minula. Hráčům Rovně se podařilo náš závěrečný tlak otupit natolik, že se nám vyrovnávací gól vstřelit nepodařilo, a tak jsme domů odjížděli s nulou na bodovém kontě.

V zápase jsme doplatili především na bídnou koncovku, když se nám nepodařilo využít územní převahu, kterou jsme měli po celé utkání. Opět jsme tak sami sebe dostali po tlak, jelikož po čtyřech zápasech máme na kontě pouhé 3 body. V dalším kole přivítáme doma ve Voděradech „béčko“ Vamberka a v zápase budeme muset podat o dost lepší výkon, abychom se odlepili od spodních příček tabulky, kde se na třech bodech seřadila hned polovina mužstev. Zápas začíná v sobotu 19. září od 16:00 a všichni fanoušci jsou srdečně zváni do našeho fotbalového areálu.