Pořadatelé registrují první přihlášky na Vršovan

Do 27. ročníku Vršovan cupu zbývají ještě necelé tři měsíce, ale již nyní je možné se do turnaje přihlásit. Aktuálně evidujeme již prvních šest přihlášených týmů a pevně věříme, že počet účastníků bude nadále stoupat. Cílem pořadatelů je přilákat více mužstev než minulý rok, kdy se Vršovan cup vracel po dvouleté covidové odmlce, a turnaje se nakonec zúčastnilo 21 týmů. Mezi přihlášenými nechybí tradiční účastníci ani úplní nováčci, na které se ve Voděradech obzvláště těšíme a doufáme, že se jim bude u nás líbit.

Pokud nepočítáme domácí tým Marie FC, ve kterém hrají většinou odchovanci TJ Sokol Voděrady, tak letos zde máme historicky nejdříve přihlášený tým. Jedná se o tým FC Kozinec, který se do turnaje přihlásil již 20.ledna. Jsme rádi, že budeme moct po krátké přestávce opět přivítat mužstvo Čege Mege, dalšího účastníka, který se pravidelně probojovával do finálových bojů turnaje. Ani název Bomby k tyči nebude mít na Vršovanu premiéru. Úplnými nováčky turnaje však budou mužstva DIE MANNSCHAFT a Team CoCo. V současné době běží náborová kampaň na 27.ročník Vršovan cupu na plné obrátky. Doufáme, že přihlášené týmy budou nadále přibývat a že se nám podaří přilákat do Voděrad co nejvíce mužstev. O aktualitách spojených s turnajem vás budeme nadále pravidelně informovat na těchto internetových stránkách.