Vyhodnocení 21. ročníku Vršovan Cupu

Voděrady, 27. 6. – 28. 6. 2015

41 týmů

Miláno Jaroměř popáté vítězem

To by byla stručná charakteristika tradičního turnaje malé kopané ve Voděradech.

A nyní podrobněji: Přihlášeno 42 týmů, na poslední chvíli odhlášen tým Tuisci Týniště. V sobotu odehráno 101 zápasů v základních skupinách na 6 travnatých hřištích, turnaj řídilo 8 rozhodčích, nepodán žádný protest!

V neděli odehráno 29 zápasů, část z nich šla i do prodloužení a následných penalt.

Nejlepším střelcem se stal Martin Budský z mužstva JZD Petkovy (část Liberce) s 15 brankami.

Nejlepším hráčem vyhlášen špílmachr vítězného Milána Jaroměř Ivan Tokár.

Nejlepším brankářem určen hráč týmu Pláckoví hoši ze Solnice Libor Blažek.

I počasí přispělo ke zdárnému průběhu soutěže: v sobotu pod mrakem, ráno navíc drobné mrholení přispělo k anglickým skluzům míče, odpolední prudká přeháňka moc neublížila a nedělní slunečný den jen navnadil přítomné k početné návštěvě, což činilo cca 300 diváků na semifinálové a finálový zápas.

K vítěznému týmu: Milánu se podařilo skloubit zkušenost s mládím. Zařadili ke zkušeným matadorům talentované mladíky a dobře si to sedlo.

Bukvice Vysoké Mýto ve všech ročnících předvádělo špičkovou malou kopanou, založenou i na perfektní rozehrávce brankáře.

Oba týmy, které hrály o 3.místo překvapily, ale měly ve svém středu několik velmi kvalitních mladým hráčů a výborné brankáře.

Fotbal, kterým se prezentovalo všech 16 osmifinálových týmů, se líbil všem divákům a snesl by ta nejvyšší kritéria hodnocení.

Za pořadatele poděkování ještě jednou všem za bezproblémové a sportovní vystupování během všech tří dnů po které u nás byli.

Celkové pořadí:

1. Miláno Jaroměř
  2. Bukvice Vysoké Mýto
  3. Pivní balet Častolovice
  4. Pláckoví hoši

5.–8. Votroci, JZD Petkovy, Čege Mege A, Lucián  Praha A

9.–16. Lavináři, Dobřety Holice, Torpédo Čistá, Kdo nás zastaví, Sokolíci Černíkovice, Obě nohy levé, Lambáda Hradec Králové, Čege Mege B