Spouštíme nové webové stránky

Vážení příznivci voděradské kopané, právě se nacházíte na zbrusu nových internetových stránkách TJ SOKOL Voděrady, na kterých Vás budeme pravidelně informovat o činnosti našeho fotbalového klubu. Nebudou samozřejmě chybět informace k našim zápasům, výsledkový servis, statistiky, tabulky, Vršovan cup, atd.

Obec Voděrady se nachází v Královéhradeckém kraji v podhůří Orlických hor. Naše fotbalové mužstvo hraje aktuálně okresní přebor III. třídy na Rychnovsku. Tvoříme partu lidí, která fotbalem žije a která tomuto krásnému sportu věnuje spoustu svého volného času.

Jelikož chceme dělat věci, které mají smysl, připravili jsme pro Vás tyto stránky. Budeme se snažit nabídnout všem příznivcům kopané kompletní informační servis ohledně fotbalu ve Voděradech. Zároveň doufáme, že se Vám náš web bude líbit a že ho budete pravidelně navštěvovat. Jenom v tom případě bude mít tato naše snaha opravdu smysl.