Fotbalová sezóna 2023/2024

Fotbalový klub TJ Sokol Voděrady začíná pomalu svou další sezónu. Jak jistě víte, po úspěšném 27. ročníku Vršovan Cupu, postihla náš oddíl menší tragédie v podobě požáru kabin a přilehlé pergoly. Během několika hodin jsme přišli o potřebné a pracně budované zázemí. Dobrou zprávou je, že daná situace nás neodradila od další činnosti a aktuálně je již v plném proudu rekonstrukce budovy. Nějaký čas ovšem její zprovoznění potrvá, a tak sezóna 2023/2024 bude v mnohém nestandartní.

Všechny naše podzimní zápasy budeme absolvovat na hřištích našich soupeřů, abychom pak celou jarní část sezóny odehráli na domácí půdě ve Voděradech. Okresní fotbalový svaz nám v tomto vyšel v dané situaci vstříc a před námi je aktuálně nelehký úkol. Do začátku jarní části musíme dát budovu kabin do takového stavu, abychom byli schopni pořádat mistrovské zápasy na našem hřišti. Na rekonstrukci kabin se usilovně pracuje za pomoci řemeslníků z Voděrad a okolních vesnic a mnoha dobrovolníků, kteří se účastní našich brigád. V neposlední řadě i díky podpoře obce a všech dárců, kteří nám pomáhají nejen finančně, ale i materiálně, jsme přesvědčeni, že se do našeho sportovního areálu vrátí život a budeme tak pokračovat v naší činnosti.